Provedení

Textilní obraz má oproti fotografii na plátně nebo plakátu řadu zásadních výhod. Moderní hliníkový rám s minimalistickým rámečkem je velmi odolný a dobře chrání samotný tisk. Grafika je výměnná a umožňuje dokupovat už jen samotné tisky. Vše se snadno skládá a zasílá. Velký formát nebo panorama se tak stávají jednoduše dostupnými. Abychom dosáhli ideální světelnosti v každém prostředí, můžeme osadit LED podsvětlení. Nesvětelný textilní obraz je možné doplnit akustickou vatou, která dále velmi účinně vylepšuje akustiku místnosti.

Grafika ve vysokém rozlišením je sublimační technologií přenesena do polyesterové tkaniny, která je obšitá tenkým silikonovým proužkem a vypnutá do hliníkového rámu. Sublimace barviva nevytváří film na povrchu tkaniny, inkoust hluboce probarvuje vlákna a díky tomu můžeme také ovlivňovat konečný výsledek použitím různých textilních materiálů jako je mat nebo lesk.

Hliníkové profily a polyesterové tkaniny jsou hospodárné, odolné a šetrné k životnímu prostředí. Naše hliníkové rámy mohou být vestavěny, připevněny ke stěně nebo zavěšeny ze stropu, snadno se přepravují a montují. Textilní grafika je velmi jednoduchá na dodání a výměnu. Textilní fotoobrazy mají velmi široké využití a vždy jsou skutečně velmi výrazným prvkem dekorace interiéru.

Vaše velkoformátová fotografie nikdy nevypadala lépe!

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše