Technologie

 

Naše hlavní výrobní zásady jsou:

Pevný hliníkový profil, prvotřídní sublimační tisk a adjustace v rámu.

 

Grafika ve vysokém rozlišením je sublimační technologií přenesena do polyesterové tkaniny, která je zakončena tenkým silikonovým proužkem a vložena do hliníkového rámu. Sublimace barviva nevytváří film na povrchu tkaniny, inkoust hluboce probarvuje vlákna a díky tomu můžeme také ovlivňovat konečný výsledek použitím různých textilních materiálů.

Hliníkové profily a polyesterové tkaniny jsou hospodárné, odolné a šetrné k životnímu prostředí.

Naše hliníkové rámy mohou být vestavěny, připevněny ke stěně nebo zavěšeny ze stropu, snadno se přepravují a montují. Svou kancelář nebo jednací místnost tak proměníte během okamžiku.

 

  

 

 

Hliníkový rám v kombinaci s textilní vypínací grafikou má oproti fotografii na plátně nebo plakátu řadu důležitých výhod:  

 

  • rámy jsou pevné, lehké a dobře chrání obraz před poškozením

 

  • grafika je výměnná a protože je textilní, je také pratelná

 

  • kruh ani velkoformátový panoramatický obraz nejsou problém, a to zejména s ohledem na transport, protože hliníkový rám lze jednoduše rozložit a grafiku srolovat

  

  • textilní obraz je zároveň výrazný akustický prvek, který podporuje koncentraci, zvyšuje produktivitu a snižuje stres. Když obrazový rám doplníme ještě speciální akustickou vatou, výsledek je ještě výraznější

       

  

 

 

 

Na výjimečné místo patří výjimečný obraz.

 

A tím je bezesporu obraz s LED podsvětlením, kde vyniknou všechny barvy bez ohledu na okolní světlo.

Naše LED rámy vytvářejí grafické displeje v téměř neomezeném rozsahu velikostí. Jsou neuvěřitelně snadné k přepravě, instalaci a výměně. Vestavějte rám do zdi, zavěste na zeď nebo ze stropu.

 

 

Se všemi těmito řešeními máme dlouhodobé zkušenosti.

Pokud jste si tedy nevybrali jednoduše v našem eshopu, kontaktujte nás.

Velmi rádi Vám pomůžeme s realizací Vašich projektů! 

 

 

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše